Paslaugos

Maistas šventėms

Šventimas tradicinėse pokylių salėse po truputį netenka savo populiarumo, užleisdamas vietą išvežamiesiems banketams ir furšetams. Išvežamieji banketai ir furšetai – tai galimybė maistą pateikti ir sudaryti sąlygas svečiams vaišintis ten, kur tik Jūs pageidaujate: sode, savo kieme, kaimo sodyboje, prie ežero ar kitoje Jums patinkančioje vietoje.

Tokio pobūdžio vaišės yra tinkamos tiek asmeninėms (gimtadieniai, jubiliejai, vestuvės, krikštynos), tiek darbo šventėms (kolegų gimtadieniai, firmos šventės).

 

Išklausę kliento pageidavimus, patariame, koks šventės meniu būtų tinkamiausias, priklausomai nuo šventės pobūdžio, masto, svečių skonio, bei galimos išleisto pinigų sumos.

Siūlomas maistas yra tinkamas net ir išrankiausiems gurmanams bei tiems, kurie vertina skanius, iš kokybiškų produktų šviežiai pagamintus, bei dailiai pateiktus patiekalus.

 

Pageidaujant maistą atvešime į Jūsų pasirinktą vietą. Jums ir Jūsų svečiams beliks mėgautis akiai ir gomuriui patraukliais patiekalais bei tarpusavio bendravimu.

 

Kodėl verta pasitikėti mūsų siūlomomis paslaugomis?

  • Sudarysime tik Jūsų banketui ar furšetui skirtą individualų pasiūlymą;
  • Vienu metu galime aptarnauti iki 800 žmonių;
  • Profesionali padavėjų komanda pasirūpins Jūsų svečių aptarnavimu iki renginio pabaigos.